Centrum kursów

Strona główna » Centrum kursów

Zajęcia fitness w centrum Pan & Pani Fit stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnych uczestników. Prowadzone z zaangażowaniem i pasją, przygotowane profesjonalnie pod względem oprawy muzycznej, sprzętu oraz akcesoriów, zorientowane na motywowanie do ćwiczeń, pozwalają spożytkować energię w drodze do poprawy sylwetki i kondycji fizycznej.

Centrum fitness na miarę Twoich oczekiwań

Za początek fitnessu można uznać aerobik, powszechny już od lat 70. ubiegłego wieku. Rozpowszechnienie tej formy aktywności fizycznej sprawiło, że znany jest na świecie, a jego nowe odmiany przypominają także style tańca lub sztuki walki. Trening prowadzony w rytm muzyki sprawia, że także osoby początkujące potrzebują niewiele czasu, aby wykonywać poprawnie ćwiczenia.

Treningi wszechstronne lub pozwalające pracować nad poszczególnymi partiami ciała to propozycja dla Ciebie. Możesz wybrać zajęcia zgodne z zainteresowaniami albo skorzystać z fachowej konsultacji, która pozwoli określić rodzaj aktywności optymalnej dla Twoich potrzeb.

Szeroki wachlarz dostępnych treningów fitness opiera się zarówno na tych cenionych od lat, jak i nowych, często autorskich, pozwalających aktywnie spędzać czas. Proponujemy między innymi:

 • fitness
  • wzmacniający,
  • obwodowy,
  • relaksacyjny,
 • step aerobik,
 • pilates,
 • zumbę,
 • salsation,
 • zajęcia dla początkujących.

W przestronnych salach do ćwiczeń będziesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Instruktorzy poszczególnych zajęć mogą niezwłocznie korygować postawę i sposób wykonywania ćwiczeń przez uczestników, ponieważ grupy są niewielkie, często kameralne. Przekonasz się, że fitness to treningi także dla Ciebie, a czas spędzony na zajęciach zaowocuje poprawą formy.

Aktywny wypoczynek dla zdrowia i urody – wybierz fitness

Fitness jako sposób na aktywność fizyczną oraz spędzanie wolnego czasu jest niezawodną metodą, aby pozostać w dobrej kondycji. Endorfiny uwalniane podczas ćwiczeń to hormony, które przyczyniają się do poprawy nastroju, dlatego dobry humor płynący z treningów możesz uznać za bezpłatny bonus. Ze zdrowotnego punktu widzenia istotna może być redukcja ilości toksyn w organizmie, wzmocnienie stawów oraz zbawienny wpływ ćwiczeń na kręgosłup.

Częstotliwość treningów pomagamy dobrać indywidualnie, natomiast już godzinny trening 2-3 razy w tygodniu pozwoli odpowiednio wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz przygotować się do zmagań z codziennymi obowiązkami. Regularne ćwiczenia i rozsądne odżywianie to niezawodny sposób na szczupłą lub atletyczną sylwetkę, zależnie od rodzaju treningów. Nasi specjaliści doradzą Ci, co wybrać, aby zajęcia były efektywne i satysfakcjonujące.

Osiągnij cel, połącz wysiłek z przyjemnością

Zajęcia fitness pozwolą na wyrzeźbienie sylwetki i redukcję masy ciała lub budowanie siły mięśni oraz ich podkreślenie – zależnie od potrzeb. Rodzaj zajęć, ich częstotliwość i intensywność skonsultujesz u nas z profesjonalistą. Zmotywuj się do regularnej aktywności i czerp radość z ćwiczeń.