Kadra instruktorska

Strona główna » Centrum kursów » Kadra instruktorska

Instruktorzy fitnessu w Pan & Pani Fit to pasjonaci z odpowiednią wiedzą i bogatym doświadczeniem. Prowadzone przez nich zajęcia mają zawsze odpowiednią oprawę, są przygotowane pod kątem oczekiwań oraz możliwości uczestników. Wybierając jedną z form grupowych przekonasz się, jak efektywnie można spędzić czas, czerpiąc z niego przyjemność.

Solidni instruktorzy, przyjazna atmosfera

Zajęcia fitness mogą być dla Ciebie sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, poprawę kondycji lub redukcję masy ciała w przyjemny i bezpieczny sposób. Odpowiednio dobrany trening pomoże osiągnąć zamierzone efekty, a z gamy naszych zajęć możesz wybrać zarówno ćwiczenia bazujące na tańcu, jak również treningi z obciążeniami dla poprawy muskulatury.

Instruktor godny zaufania to osoba, która do każdych zajęć jest odpowiednio przygotowana, a jej sprawność oraz forma i energia dają odpowiednią motywację do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Naszych trenerów wyróżnia:

  • doświadczenie – mierzone liczbą lat w zawodzie instruktora lub ilością przeprowadzonych treningów oraz ich częstotliwością. Wiek ma znaczenie drugorzędne, liczy się praktyka oraz faktyczne umiejętności,
  • zaangażowanie – energia i zapał widoczne podczas zajęć, realna pomoc przy korygowaniu wszelkich nieprawidłowości postawy, praktyczne rady dotyczące określonych figur lub układów dla ich efektywnego wykonywania,
  • komunikatywność – nasi trenerzy to osoby otwarte, pozytywnie nastawione do zajęć i ich uczestników, gotowe odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące treningów oraz innych kwestii dotyczących kultury fizycznej,
  • motywowanie – bez względu na to, w których z kolei zajęciach uczestniczysz,  możesz czerpać z motywacji pod postacią solidnie prowadzonych zajęć lub indywidualnej rozmowy, która pozwoli Ci znaleźć odpowiednie bodźce do aktywności.

Stałe doskonalenie sposobów prowadzenia zajęć oraz wiedza dotycząca nowych metod na wzmacnianie i kształtowanie ciała towarzyszy naszym instruktorom podczas codziennych zajęć. Skupiają się oni na całej grupie, widząc jednocześnie poszczególnych uczestników i służąc im fachową radą. Taka jakość zajęć fitness może być spełnieniem Twoich oczekiwań.

Ćwiczenia z instruktorem – wsparcie w drodze do celu

Bez względu na to, czy wybierzesz pilates, zaawansowany trening szybkościowy, czy ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha, instruktor poprowadzi zajęcia tak, aby czas na nie przeznaczony został maksymalnie zagospodarowany z korzyścią dla zdrowia i kondycji uczestników. Prawidłowo przeprowadzona rozgrzewka, następnie główna część zajęć, a po niej ćwiczenia rozciągające i relaksujące to całość, która da Ci świadomość dbania o własne ciało.

Wystarczy jedna wizyta w Pan & Pani Fit, aby przekonać się o możliwościach płynących z określonego rodzaju zajęć. Możesz mieć sprecyzowane preferencje lub liczyć na dobór zajęć przez naszych instruktorów. Znają oni dobrze zasady fizjologii oraz szeroko pojętego zdrowia, rozsądnie i trafnie przedstawiają określone formy aktywności jako najkorzystniejsze w danym momencie ze względu na kondycję oraz oczekiwania danego uczestnika.

Instruktorzy Pan & Pani Fit do Twojej dyspozycji

Lepsza forma, dobre samopoczucie oraz zapas energii na każdy dzień to wartość dodana płynąca z wszystkich zajęć w Pan & Pani Fit. Dbając o swoją formę i sylwetkę pod opieką instruktorów poznasz pozytywne aspekty wysiłku fizycznego, znajdziesz w nim przyjemność. Wystarczą odpowiednio dobrane zajęcia w dogodnym dla Ciebie czasie oraz trener, który zmotywuje Cię do starań o sukces.