Opis kursów

Strona główna » Centrum kursów » Opis kursów

Kurs edukacji ruchowej BOKS

Boks jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytnych Rzymie i Grecji.
Ciosy bokserskie stanowią podstawowy element techniki w walce bokserskiej. Rozróżnia się: ciosy sierpowe, ciosy proste, ciosy z dołu.
Trening bokserski ma na celu naukę prawidłowej techniki wyprowadzania ciosów, stosowania uników i bloków oraz naukę prawidłowej podstawy i poruszania się. Podczas zajęć mogą być wykorzystane różne przybory tj: worek bokserski, gruszka, tarcza, skakanka, piłka lekarska, hantle.
Trening bokserskie doskonale wpływają na poprawę kondycji, szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej, podnoszą pewność siebie i dają dużo satysfakcji.

Kurs edukacji ruchowej MEGA POŚLADKI z GUMĄ OPOROWĄ

Trening, na którym w pełni skupicie się na każdym mięśniu tworzącym jędrne pośladki, smukłe uda,
a efekty będą nie tylko odczuwalne, ale i widoczne z treningu na trening.
JEDYNIE W NASZYM KLUBIE !!!!!

Kurs edukacji ruchowej PILATES

Ćwiczenia mające na celu zwiększenia świadomości własnego ciała. Pracujemy nad wzmocnieniem mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki. Regularna praktyka Pilates daje niezwykłe szybkie i trwałe efekty. Ciało jest smuklejsze, mięśnie wzmocnione i uelastycznione, co przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji, poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu.

Kurs edukacji ruchowej REBORN

Zajęcia powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą w zaskakująco szybkim tempie usprawnić i wzmocnić swoje ciało.
Prowadzi on do rozwoju głównych cech motorycznych: gibkość, zwinność, szybkość, moc, wydolność beztlenowa, zwinność, koordynacja. Każdy TRENING JEST INNY !

Kurs edukacji ruchowej SALSATION

To nowy program teneczno-fitness'owy, który w Azji popularnością pobił największe światowe programy fitness, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Salsation opiera się na radości, która niesie taniec, ruch, ale także kładzie mocny nacisk na muzycznej interpretacji poszczególnych choreografii. Salsation łączy w sobie technikę tańca, muzykalność, trening funkcjonalny i oczywiście świetną zabawę.

Kurs edukacji ruchowej ZDROWY KRĘGOSŁUP

Trening skoncentrowany na profilaktyce ból kręgosłupa. Praca skupiona jest na utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, wzmocnieniu osłabionych mięśni posturalnych. Dzięki regularnym ćwiczeniom uzyskujecie Państwo również poprawę wydolności mięśni brzucha, pleców i pośladków, angażując mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa odczujecie ulgę i ogólną poprawę jakości życia!

<

Kurs edukacji ruchowej ZUMBA

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim zumba to świetna zabawa.

Kurs edukacji ruchowej TURBO SPALANIE

Trening aerobowy o średniej intensywności, którego celem jest efektywne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Zajęcia, które doskonale ujędrnią Twoje ciało i pomogą w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Ich sekret tkwi w połączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających mięśnie. Zajęcia rozpoczynają się od interwałowych ćwiczeń cardio. Następnie kilka krótkich zestawów modelujących ciało oraz stretching.

Kurs edukacji ruchowej EXTRA FIGURA

Ekstra figura to zestaw dla każdego kto chce spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, mieć silne ciało, poprawić swoją wydolność i przede wszystkim samopoczucie. Jest to trening trwający 40- 45 minut. Rozpoczynający się rozgrzewką w postaci marszu. Rozgrzewka trwa około 5 minut. Po niej następuje właściwy zestaw ćwiczeń, dzięki któremu zyskamy wspaniałe ciało. Na tych zajęciach wzmacniane są przede wszystkim mięśnie brzucha, ud i pośladków. Ekstra figura nie obciąża strasznie stawów, są delikatne podskoki, ale można ich nie wykonywać, a ćwiczenie nie straci bardzo na efektywności. Bardzo dobry zestaw dla biegaczy, którzy potrzebują poprawić swoją stabilizację.

Kurs edukacji ruchowej FAT KILLER

Fat Killer to intensywny trening, na którym kształtujemy swoją sylwetkę jak i poprawiamy wydolność naszego organizmu. Trening rozpoczyna się oczywiście rozgrzewką, a część główna to ćwiczenia wzmacniające naprzemiennie z treningiem aerobowym, składającym się z bardzo prostych kroków i skoków. Zajęcia polegają na zmianie intensywności i tempa ćwiczeń przez cały czas trwania treningu . Ćwiczenia mają dużą intensywność, wzmacniają górne i dolne partie ciała, a przede wszystkim zwiększają wytrzymałość organizmu. Regularne zajęcia tego typu pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała i osiągnięcie w krótkim czasie zamierzonych efektów.

Kurs edukacji ruchowej FIT BODY

To zajęcia fitness zawierające elementy treningu funkcjonalnego, wytrzymałościowego, siłowego i obwodowego. Zaczynają się od rozgrzewki przygotowującej nas w odpowiedni sposób do dalszych ćwiczeń, ćwiczenia są różnorodne, stabilizująco-wzmacniające, złożone, angażujące wiele grup mięśniowych, użycie różnych sprzętów fitness (ciężarków, piłki fitness, itd.) wprowadza różnorodność do treningu, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Dzięki tym zajęciom utrzymasz bądź uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

Kurs edukacji ruchowej SZCZEBEL DO IDEAŁU

Jedyne takie zajęcia z drabinkami, które pomogą wysmuklić i ujędrnić ciało, a przede wszystkim nadać mu sprężystości i zgrabnych kształtów!!! Nie czekaj - właściwy moment jest teraz!

Kurs edukacji ruchowej TRENING OBWODOWY

Zajęcia XXL - dla ciut większych ludzi. Jest spora grupka ludzi, którzy nie chodzą na siłownię z uwagi, iż krępują się towarzystwa innych ćwiczących. Na naszych zajęciach XXL możecie bez skrępowania ćwiczyć i dbać o kondycję i zdrowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich XXL na trening obwodowy stworzony specjalnie dla Was.