Centrum odchudzania

Strona główna » Centrum odchudzania

Redukcja wagi ciała prowadzi do uzyskania zdrowej równowagi pomiędzy ilością masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej w organizmie. Współczesne odchudzanie bazuje na nowoczesnych metodach oraz sprzęcie, a nieodłącznym elementem jest również motywowanie do wytrwałego realizowania celu, jakim jest szczuplejsza sylwetka.

Zdrowe odchudzanie w bezpiecznym tempie

Czas niezbędny do osiągnięcia zamierzonych rezultatów powinien być rozsądnym założeniem, bez konieczności stosowania drastycznych diet oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. W tej kwestii zapewniamy specjalistyczne konsultacje oraz pomoc przy indywidualnym doborze planu treningowego. Przekonasz się, że systematyczność jest kluczem do sukcesu.

Szereg odpowiednich działań prowadzących do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej sprawi, że przejdziesz tę drogę pod dobrą opieką. W ramach standardowych usług proponujemy:

  • analizę składu ciała -  chwila na profesjonalnym urządzeniu, zwanym analizatorem, wystarczy, aby zbadać proporcje mięśni i tłuszczu w Twoim ciele, określić BMI, podstawową przemianę materii oraz całkowitą zawartość wody. Tak precyzyjne określenie poszczególnych parametrów daje możliwość prawidłowego działania,
  • plan dietetyczny – odżywianie jest istotną kwestią podczas odchudzania, ponieważ ma zapewnić odpowiednią dawkę energii, pomagając jednocześnie w spalaniu tłuszczu. Odpowiednio rozpisana dieta uwzględni Twoje kulinarne preferencje, a zróżnicowane posiłki pozwolą czerpać radość z jedzenia,
  • plan dietetyczny z poradą trenerską – uzupełnieniem planu dietetycznego może być porada trenerska. Jest to dobór ćwiczeń, które w połączeniu z dietą pozwolą na uzyskanie trwalszych rezultatów poprzez bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej podczas zajęć na siłowni lub innych zaleconych przez trenera,
  • treningi personalne – obecność instruktora podczas każdych odbywanych przez Ciebie zajęć indywidualnych, pomoc w prawidłowych wykonywaniu ćwiczeń oraz monitorowanie postępów i dobór treningu w zależności od etapu odchudzania. Taka forma treningów to jeszcze większa motywacja w drodze do sukcesu.

Prawidłowo zaplanowany proces redukcji tkanki tłuszczowej poprzez precyzyjnie dobrane działania jest skuteczną metodą oraz rozsądnym rozwiązaniem. Każdy moment jest dobry na pierwszą wizytę w Pan & Pani Fit. Zmotywujemy Cię i pomożemy osiągnąć cel.

Poznaj zasady zdrowego odżywiania oraz kształtowania sylwetki

Właściwe odżywianie jest szerokim pojęciem, dlatego z obszernej wiedzy naszych dietetyków otrzymasz dokładnie to, co sprawdzi się w Twoim odchudzaniu. Uwzględniając ewentualną alergię lub nietolerancję pokarmową, skupiamy się na funkcjonalnych właściwościach poszczególnych produktów, przyjmując jako główny wyznacznik naturalną równowagę. Odpowiednio żywiony organizm bez trudu likwiduje to, co zbędne, czyli także nadmiar tkanki tłuszczowej.

Trening jest również kwestią indywidualną. Jeżeli zamiast przypadkowych ćwiczeń w domu lub sporadycznego biegania wybierasz centrum fitness, otrzymasz korzyści w postaci fachowo rozpisanego planu treningowego, a dostęp do nowoczesnych zaawansowanych maszyn i urządzeń będzie również odpowiednią motywacją. Sprzęt w Pan & Pani Fit to przyrządy marki Matrix – proste w obsłudze i ergonomiczne, a jednocześnie profesjonalne.

Dietetyk, siłownia, fitness – wszystko dla Ciebie

Troska o własne ciało oraz chęć przemiany mogą sprawić, że korzystając z naszego centrum odchudzania poprawisz również swoje samopoczucie. Nasza kadra to osoby o pozytywnym nastawieniu do pracy i ludzi, gotowi nieść pomoc i motywować w każdej sytuacji.