Plan dietetyczny z poradą trenerską

Strona główna » Centrum odchudzania » Plan dietetyczny z poradą trenerską

Połączenie planu dietetycznego z poradą trenerską jest sposobem na odpowiednie rozpisanie diety oraz ćwiczeń z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb. W oparciu o te ustalenia będziesz wiedzieć, jaka aktywność fizyczna wpłynie korzystnie na odchudzanie lub budowanie mięśni oraz co należy spożywać, aby efekty były zauważalne szybciej niż podczas samych treningów.

Zbilansowana dieta i porady trenera kluczem do sukcesu

W centrum odchudzania Pan & Pani Fit wiemy, jak zagospodarować Twoją chęć pracy nad sobą. Ważne jest wszechstronne przygotowanie Ciebie do gruntownej zmiany stylu życia lub częściowej przemiany dotychczasowego postępowania w kwestii diety i ćwiczeń. Nasi doświadczeni trenerzy i dietetycy z entuzjazmem podejmują się takich zadań.

Propozycja dotycząca planu dietetycznego i porady trenerskiej obejmuje szereg działań bazujących na profesjonalnej aparaturze oraz na wiedzy specjalistów. Wybierając nasze centrum fitness masz pewność, że w ramach współpracy otrzymasz:

  • analizę składu ciała – jedna sesja na urządzeniu zwanym analizatorem, które dokładnie określa proporcje mięśni, wody i tłuszczu w organizmie, wyznacza BMI, podaje wskaźnik przemiany materii oraz inne parametry potrzebne do precyzyjnego doboru diety i ćwiczeń,
  • omówienie planu treningowego – rozmowa z trenerem przygotowującym indywidualny harmonogram ćwiczeń z uwzględnieniem Twojej aktualnej formy oraz wyników, które chcesz osiągnąć w określonym czasie,
  • ułożenie diety – rozkład optymalnej dla Ciebie ilości kalorii i składników odżywczych na poszczególne posiłki z uwzględnieniem Twoich preferencji. Zróżnicowana i zbilansowana dieta to obok ćwiczeń istotny element budowania mięśni lub procesu odchudzania,
  • możliwość trzykrotnej modyfikacji diety – zmiany w planie dietetycznym z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na określone składniki lub nieplanowanego tracenia albo przybierania na wadze.

Jeżeli Twoje dotychczasowe działania dotyczyły spontanicznych diet lub przypadkowych ćwiczeń, zdecyduj się na wsparcie ze strony fachowców. Możesz poprzestać na zasięgnięciu rzeczowej opinii lub wdrażać te porady wraz z z instruktorem podczas indywidualnych albo grupowych treningów. Bez względu na decyzję jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Konkretny i przejrzysty plan działania – dieta plus trening

Dobrze ukierunkowane działania pozwolą odpowiednio zagospodarować chęci i motywację, która towarzyszy Ci w momencie szukania drogi do wymarzonej formy. Odpowiednio dobrana dieta złożona będzie z prostych w przygotowaniu potraw, a plan treningowy zostanie wypełniony ćwiczeniami uwzględniającymi anatomię człowieka, w tym także Twoje indywidualne predyspozycje. Zamiast przypadkowych działań możesz wybrać precyzyjnie opracowany plan przemiany.

Porady trenerskie i dietetyczne mogą być usługą wielorazową, jeżeli będziesz potrzebować dodatkowych konsultacji i zechcesz ponownie skorzystać z takiej formy pomocy. Samodzielne poszukiwania bywają zawodne, dlatego w Pan & Pani Fit jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi na Twoje pytania oraz pokierować w przypadku wątpliwości. Potrafimy zmotywować do sumiennego i systematycznego wykonywania ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania.

Pomoc prosto z centrum odchudzania i fitnessu

Duet planu dietetycznego i porady trenerskiej to połączenie, które pozwala całościowo traktować kwestię wprowadzania zmian w dotychczasowej aktywności fizycznej. Posiłki dające odpowiedni zapas energii oraz ćwiczenia, które sprawnie wykonasz na danym poziomie własnej sprawności, stanowią dobry początek do świadomej i efektywnej aktywności.