Treningi personalne

Strona główna » Centrum odchudzania » Treningi personalne

Podczas treningów personalnych ćwiczysz w obecności indywidualnego trenera, który dba o prawidłowy dobór aktywności do twoich oczekiwań. Jest to istotne, jeżeli chcesz osiągnąć określone efekty oraz utrwalać je podczas kolejnych zajęć. Tak wydajna forma aktywności sprawia, że szybciej osiągniesz zamierzony cel.

Potęga treningów personalnych i wymierne efekty

Istotą tych zajęć jest możliwość powierzenia swojej treningowej przyszłości osobie doświadczonej, profesjonalnie zajmującej się tematyką odchudzania. Osobisty trener czuwa nad prawidłowością wykonywanych ćwiczeń, koryguje ewentualne błędy oraz dba o odpowiednią liczbę powtórzeń i urozmaicenie zajęć.

W ramach treningów personalnych Pan & Pani Fit zapewniamy szereg działań, które w połączeniu ze sobą dają możliwość pełnego monitorowania przygotowań do treningów oraz postępów i wprowadzania niezbędnych modyfikacji zależnie od uzyskiwanych efektów. Nasza propozycja obejmuje:

  • analizę składu ciała – 1 lub 2 sesje w zależności od wybranej opcji, z zastosowaniem profesjonalnego urządzenia analizującego proporcje masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej w organizmie. Czytelne i klarowne wyniki pozwalają określić prognozowany czas na osiągnięcie określonych rezultatów,
  • indywidualne treningi – 10 lub 20 treningów z instruktorem w zależności od wybranej opcji, który. Instruktor zademonstruje poszczególne ćwiczenia, będzie nadzorował ich poprawne wykonywanie podczas zajęć z Tobą, skoryguje wszelkie nieprawidłowości. Objaśni także wpływ poszczególnych ćwiczeń na określone grupy mięśni,
  • plan diety wraz z modyfikacjami – fachowo przygotowany jadłospis na czas treningów stanowi istotną kwestię i dopełnienie zajęć fizycznych, dlatego w tej kwestii także zapewniamy pomoc fachowców. Modyfikacje diety mogą zależeć od potrzeby zwiększenia kaloryczności potraw lub Twoich indywidualnych upodobań smakowych,
  • stałą opiekę trenera – dotyczy to weryfikowania postępów w odchudzaniu, a w przypadku budowania masy mięśniowej obserwowania, czy osiągane są założone cele. Szczegółowa analiza oraz regularne porównania rezultatów są wiarygodnym odbiciem wypracowanych wyników.

Wiedza oraz umiejętności trenera personalnego obejmują zarówno kwestie jego doświadczenia w tej dziedzinie, jak również zdolności interpersonalne, pozwalające odpowiednio zmotywować każdego, kto chce poprawić kondycję, zbudować muskulaturę lub z innych powodów skorzystać z treningów indywidualnych.

Odchudzanie, modelowanie sylwetki, trening siłowy – wszystko w jednym miejscu

Wybierając Pan & Pani Fit wybierasz treningi personalne dopasowane do Twoich potrzeb oraz aktualnej sprawności. Nasi instruktorzy specjalizują się zarówno w ćwiczeniach pozwalających redukować tkankę tłuszczową, jak również treningu siłowym, zorientowanym na budowanie i wzmacnianie muskulatury oraz zwiększanie ogólnej wydolności siłowej organizmu.

Twój trener osobisty będzie Ci towarzyszył od pierwszego treningu. To odpowiednia motywacja oraz niezawodne wsparcie. Zróżnicowane ćwiczenia sprawią, że z chęcią przyjdziesz na kolejne zajęcia, aby wytrwale pracować nad swoim ciałem. W dobrej atmosferze i w poczuciu pożytecznego spędzenia czasu zadbasz o siebie pod opieką fachowca.

Plan działania w treningach personalnych dla optymalnych korzyści

Do treningów personalnych przygotowuje się również instruktor, dlatego masz pewność, że zajęcia odbędą się z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Każde ćwiczenie będzie miało na celu pracę nad określoną partią ciała lub grupą mięśni, a stopień intensywności zostanie dobrany do Twojej aktualnej formy. Taka opieka nad przebiegiem treningów to współczesny sposób na racjonalne podejście do kwestii dbania o swoje ciało.

TRENINGI PERSONALNE X1

  • Analiza składu ciała x1
  • 10 treningów personalnych
  • Dieta i modyfikacja

Stała opieka i kontrolowanie postępów procesu odchudzania bądź budowania masy mięśniowej przez trenera.

TRENINGI PERSONALNE X2

  • Analiza składu ciała x2
  • 20 treningów personalnych
  • Dieta i modyfikacja

Stała opieka i kontrolowanie postępów procesu odchudzania bądź budowania masy mięśniowej przez trenera.