O nas

Strona główna » O nas

W Pan & Pani Fit dajemy Ci możliwość zadbania o ciało i samopoczucie. Nasze centrum odchudzania i fitnessu to nowoczesne miejsce, wyposażone w profesjonalny sprzęt oraz przestrzenne, a także przyjazne użytkownikom. Fachowa kadra trenerska sprawia, że możesz w mądry sposób osiągnąć zamierzone efekty. Bezpieczne ćwiczenia pod opieką profesjonalistów są najprostszą drogą do zwycięstwa.

Siłownia, fitness, treningi personalne… - dołącz do nas już dziś!

W oparciu o cel uczestnictwa w zajęciach oraz Twoje indywidualne motywacje, warto wybrać rodzaj zajęć, które pomogą ten cel osiągnąć. Standardowe wzmacnianie mięśni w siłowni lub modelowanie sylwetki podczas zajęć fitness, stanowią tylko część z urozmaiconej listy proponowanych przez nas możliwości.

Jakość jest wyznacznikiem naszych codziennych działań. Wybierając Pan & Pani Fit masz pewność, że znajdziesz tutaj:

  • przestronne wnętrza,
  • profesjonalny sprzęt,
  • zróżnicowane zajęcia indywidualne i grupowe,
  • fachową poradę kadry trenerskiej oraz dietetyka,
  • odpowiednią motywację na dowolnym etapie dążenia do celu.

Dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, a także pasją do sportu i aktywnego trybu życia. Wybierając naszą siłownię poznasz własne możliwości, aby najlepiej spożytkować energetyczny potencjał.

Indywidualnie, grupowo, niezawodnie

Kwestia doboru zajęć stanowi niezwykle istotny początek naszej współpracy. Decyzja o uczestnictwie w danej formie aktywności może być powodowana chęcią rozwoju w danej dziedzinie lub szeroko pojętego dbania o formę. Zajęcia indywidualne dotyczą ogólnego treningu siłowego, mogą być także prowadzone w formie treningu dla określonej dyscypliny sportu, na przykład przed startem w zawodach.

Podczas zajęć grupowych również obecny jest trener, który dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, udzielając fachowych wskazówek. Dotyczy to zarówno zumby, boksu, jak i treningu na bieżniach. W ramach zajęć dla grup osób możliwe jest przygotowanie sportowców z poszczególnych dyscyplin do przyszłych zmagań podczas określonych zawodów. Takie treningi to zaawansowane działania i wymierne efekty.

Całodobowa siłownia w Białymstoku dla Twoich potrzeb

Poszczególne zajęcia prowadzone są zgodnie z grafikiem, natomiast siłownia czeka na Ciebie przez całą dobę. Możesz zatem tak zaplanować swój dzień, aby dbanie o zdrowie i sylwetkę współgrało z pracą lub czasem wolnym.

Znajdziesz tutaj odpowiedź na Twoje potrzeby lub możliwość ich sprecyzowania. Sukces treningów to dążenie do celu, dlatego należy jasno ten cel określić. Może to być zarówno wzmocnienie określonych partii mięśni, jak również szeroko pojęta zmiana stylu życia.