Siłownia

Strona główna » Siłownia

Zajęcia na siłowni w Pan & Pani Fit to możliwość całodobowego korzystania z nowoczesnego sprzętu oraz wykonywania ćwiczeń w przyjaznej atmosferze. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania oraz celu, który sobie stawiasz, możesz skorzystać z fachowej porady trenerskiej i dokładnie poznać wszystkie urządzenia podczas indywidualnej prezentacji.

Siłownia z misją na miarę oczekiwań – czynna całą dobę

Biorąc pod uwagę współczesny tryb życia oraz świadomość wpływu formy na zdrowie i samopoczucie, dajemy Ci możliwość dostosowania czasu ćwiczeń do indywidualnych potrzeb. W siłowni czynnej przez 24 godziny możesz trenować bez względu na porę, spotykając się zawsze z życzliwą obsługą oraz mając pewność odpowiednio przygotowanych urządzeń.

Bez względu na Twoje doświadczenie oraz kondycję fizyczną, znajdziesz tutaj możliwość rozwoju oraz samodoskonalenia poprzez szeroko pojętą aktywność. Możesz mieć pewność, że jest to miejsce z:

  • fachową kadrą trenerską – instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, doskonalą swoje umiejętności, a ich doświadczenie sprawia, że dobierają optymalnie rodzaj ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i sprawdzają poprawność wykonywania tych ćwiczeń podczas pierwszej wizyty w siłowni lub podczas kolejnych zgodnie z ustaleniami,
  • profesjonalnym sprzętem – urządzenia treningowe marki Matrix stanowią bazę sprzętową godną zaufania. Wysoka jakość przyrządów do ćwiczeń sprawia, że Twój trening będzie bezpieczny i urozmaicony, a możliwość regulowania obciążenia powoduje, że poziom wysiłku dobierzesz do swojej aktualnej kondycji,
  • przestronną powierzchnią do ćwiczeń – odpowiednio duża przestrzeń to warunek swobodnego korzystania z poszczególnych sprzętów. W Pan & Pani Fit sprzęt i wyposażenie są rozmieszczone w sposób ułatwiający korzystanie z nich, co pozwala optymalnie zagospodarować czas treningu,
  • indywidualnym podejściem do Twoich potrzeb – od odchudzania poprzez budowanie masy mięśniowej po chęć aktywnego spędzania wolnego czasu, każda motywacja wymaga wsparcia doświadczonego trenera. Skorzystasz z fachowej porady, a także pomocy podczas wykonywania ćwiczeń.

Możesz wybrać określony rodzaj treningu lub ćwiczyć z użyciem różnych sprzętów z optymalnym obciążeniem. Twoja sprawność fizyczna zostanie zbudowana na solidnej podstawie.

Wybierz nowoczesną siłownię, postaw na aktywność

Kultura fizyczna jako dbanie o zdrowie i kondycję, jest słusznie promowana na szeroką skalę. Nasza siłownia wpisuje się w ten trend poprzez aktywność oraz zaangażowanie trenerów, którzy gorliwie i z entuzjazmem pomagają kolejnym osobom poznać moc tkwiącą w maszynach i jej przełożenie na osiągane efekty ćwiczeń.

Podczas pierwszej wizyty zapewniamy trening wprowadzający, czyli półgodzinną sesję w towarzystwie trenera, przy którym poznasz możliwości poszczególnych urządzeń oraz zaczniesz ćwiczenia z odpowiednim instruktażem. Takie wsparcie możliwe jest także podczas kolejnych wizyt w oparciu o indywidualne ustalenia.

Rozpocznij ćwiczenia, osiągnij swój cel

Odpowiednio wyposażona sala oraz trenerzy, którzy z pasją traktują zajęcia w siłowni, to połączenie na miarę sukcesu. Wybierz naszą propozycję i zyskaj nowe pokłady energii, która pozwoli Ci być w dobrej formie niezależnie od pory roku. Sprawność, wytrzymałość oraz wzorowa kondycja dają potencjał na każdy dzień.