Trening wprowadzający

Strona główna » Siłownia » Trening wprowadzający

Trening wprowadzający stanowi dobry początek ćwiczeń w siłowni. Pozwala zapoznać się ze sprzętem, oraz dobrać rodzaj treningów zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Podczas tego pierwszego spotkania będzie Ci towarzyszyć instruktor, z którego fachowych rad i wskazówek zawsze warto korzystać w przyszłości.

Dla początkujących i zaawansowanych – poznaj dobrze naszą siłownię

Początek drogi z treningami siłowymi wymaga wprowadzenia, tak jest również w sytuacji, gdy masz już doświadczenie, ale zmieniasz siłownię. W Pan & Pani Fit, umawiając się wcześniej na określony dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, otrzymasz przewodnika w osobie fachowego instruktora, który w swoim życiu zawodowym prowadzi indywidualne lub grupowe treningi.
Podczas takiego spotkania z trenerem dowiesz się, jak prawidłowo ćwiczyć na poszczególnych urządzeniach, aby każdy trening odbywać z poczuciem odpowiednio zagospodarowanej energii. Możesz liczyć na:

  • fachową poradę – instruktor wyjaśni wszelkie kwestie związane z treningiem, odpowie na pytania dotyczące sprzętu i samej siłowni. Możesz dowiedzieć się znacznie więcej niż podczas przypadkowych rozmów z pasjonatami sportu amatorskiego,
  • a za dodatkową opłatą w pakiecie „Dieta z poradą trenerską”:
  • badanie składu ciała – wykonane za pomocą specjalistycznego urządzenia pomiarowego pozwoli w kilka chwil poznać Twój organizm oraz proporcje tkanki tłuszczowej względem mięśni i wody w organizmie,
  • interpretację wyników z analizatora – odpowiednia interpretacja odczytu i wyciągnięcie wniosków to również zadanie trenera, który oceni, jaki rodzaj treningów będzie dla Ciebie optymalny i jak często należy ćwiczyć, aby osiągnąć efekt,
  • wstępny plan treningów – zarys planowanych działań niezależnie od prognozowanego czasu, potrzebnego na uzyskanie określonych rezultatów. Będziesz mieć świadomość, na jakie zadania należy się nastawić.

Zaangażowanie oraz doświadczenie trenera sprawią, że podczas pierwszych zajęć zyskasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania związane z funkcjonowaniem siłowni. Możesz wybrać wtedy rodzaj ćwiczeń, które odpowiadają Twoim potrzebom i zasięgnąć opinii specjalisty.

Na dobry początek trening wprowadzający

Podczas pierwszej wizyty oferujemy trening wprowadzający, czyli spotkanie z instruktorem jako sposób na poznanie każdego urządzenia, jego specyfiki oraz prawidłowego sposobu wykonywania ćwiczeń. Trener odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać sprzęt lub grupę sprzętów odpowiednich do preferowanego przez Ciebie rodzaju aktywności fizycznej. Takie zapoznanie się z siłownią stanowi dobry wstęp do dalszej regularnej aktywności.
Poza pierwszym spotkaniem w Pan & Pani Fit, możesz także podczas kolejnych wizyt zasięgnąć porady fachowców lub skorzystać odpłatnie z możliwości ułożenia indywidualnego planu treningowego. Doświadczenie trenerów i wiedza z dziedziny body biuildibgu sprawiają, że osoby korzystające z naszej siłowni mają świadomość potencjału poszczególnych urządzeń oraz ich wpływu na poszczególne partie ciała podczas wykonywania ćwiczeń.

Poznaj dobrze siłownię, zostań z nami na dłużej

Aktywność fizyczna jako zdrowy styl życia sprawia, że praca nad własnym ciałem i kondycją to nieodłączny element utrzymania dobrej formy. Poprawne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, omówione podczas treningu wprowadzającego, stanowi dobry początek zmagań siłowych. Zapoznaj się z nowym miejscem i stań się jego częścią.